!! Uvítáme nové SB !!

Příběh první, část jedenáctá

17. června 2013 v 19:49

Lucky: (vycítí jeho neklid a sklopí uši do zádu)


Saski: na tak Jacku...nebuď takový. Copak jsem u tebe klesla tak hluboko že mi ani nemůžeš říct co se s tebou děje?


Hoki: (jemně do Luckyho drcne čumákem a střihne ušima)


Jack: No tak jo, stejně by mě to trápilo


Lucky: (pomalu se uklidní a přátelsky dloubne zase on do ní)


Jack: jde o to, že mi ředitel svěřil přes prázdniny jediný, ale důležitý úkol. Až přijedeme, tak ti ho ukážu...ale nejsem si jistý, jestli to dokážeme...Víš, dal mi jeden i pro tebe, protože jsem jí řekl, že bys chtěla být také trenér a jezdec ostiových koní, jako já (na chvilku přestane mluvit a počká, co mu na to Saski poví)


Saski: dostihy? Sám víš že já jsem spíš na drezuru. Nevím jestli bych něco takového zvládla. (neklidně se zavrtí v sedle)


Hoki: (dá k němu čumák)

Jack: vždy si o dostihy projevovala veliký zájem, jsou navíc dobře placené...říkala jsi mi, že bys chtěla být trenér dostihových koní, a tak jsem ti zajistil práci...teď ale pochybuji, že něco takového zvládneš (zamračí se a posmutní)


Lucky: (zařehtá, aby odlehčil situaci xD)


Saski: já vím já vím. O dostihy jsem se začala zajímat když jsem chtěla Hoki trénovat. A přes dostihového trenéra se dá dostudovat i do dalších odvětví.....(skloní hlavu)


Jack: (dodá mu to naději) Hoki jsi už sice obsedla, ale ještě jsi jí na dostihy netrénovala, protože o nich nic nevíš (řekne) a proto jsem ti tehdá slíbil pomoc, a jelikož jsem tě namočil ještě do další dobré příležitosti, budu ti muset více pomáhat a trénovat tě (povzdechne si). Ne, že by mi to nějak vadilo, ale bude toho na nás moc...


Jack: ale to není to jediné, co mě trápí (zvedne obočí)


Saski: (nejdřív uvažuje jak to všechno zvládne a pak zvedne hlavu

*) copak?


Jack: Možná...(chvilku se odmlčí a pak pokračuje) Asi jsem se spletl v Luckym (zpomalí Luckyho do kroku a poplácá ho po krku)


---pokračování příště---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.