!! Uvítáme nové SB !!

Říjen 2012

Flér

31. října 2012 v 20:08
Plemeno: A1/1
Jméno: Ferrari ( Flér)
Pohlaví: klisna
Narozena: roku 2008
Zaměření: dostihy, vytrvalost
Majitel: Jack
Láska: nikdo
Potomci: Lucky
Povaha:
Flér je docela temperamentní, ale vyrovnaná klisna. Je matkou hřebečka Luckyho. Ráda je na pastvině s Jessy, protože si obě rozumí. Jinak je to docela tvrdohlavá klisnička, ale hrozně hodná, však se pere i s hřebci. Hodí se spíše po zkušené jezdce. Má velké uplatnění při výstavách a dostihách.

Lucky

31. října 2012 v 20:05
Jméno: Lucky
Plemeno: A1/1
Pohlaví: hřebeček
Narozen: roku 2009
Zaměření: zatím žádné
Majitel: Jack
Láska: nikdo
Potomci: žádní

Tento malý, energetický a krásný hřebeček je milovníkem stáje. Má výbornou hodnou povahu a to po své matce Flér. Jack už sním byl několikrát na výstavě a pokaždé si nějakou cenu za 1., 2., a 3., místo přinesl. Velmi dobře vychází s dětmi. Jeho nejoblíbenějšími kamarády jsou Drako, Flér a Mefisto.
Valach Latenic

Vichr

31. října 2012 v 20:02
Jméno: Vichr
Plemeno: Fríský kůň
Pohlaví: hřebec
Narozen:roku 2007
Zaměření: dostihy, parkur, endurance
Majitel: Jack
Láska: Jessy
Potomci: Hoki
O Vichrovi si všichni říkají, že to je neskrotný, divoký a zlý hřebec. Divoký a neskrotný sice je, ale zlý není. To je jeho složitou povahou, kterou zdědil po svém otci. Jack ho miluje nadevše, a když ho dostal ke svým 11. narozeninám, hned si ti dva padli do oka. Jeho složitá povaha se vyznačuje hlavně tím, že nemá rád jiné lidi než Jacka, nebo jiné koně, než ty kteří jsou ve stáji.
Vichr
Pieter van Diphoorn

Jessy

31. října 2012 v 20:00
Jméno: Jessy
Plemeno: Arabský plnokrevník
Pohlaví: klisna
Narozena: 2006
Zaměření: dostihy a parkur
Majitel: Saski
Láska: Vichr
Potomci: Hoki
Jessy je bílá arabka. Je hodně tvrdohlavá po Saski. Saski s ní trávila hodně času hlavně trénováním. Proto od ní pochytila nějaké chování. Když se přestěhovala do stáje moc šťastná z toho nebyla. Milovala závody a tady ve stáji ji nic nečeká. Ale věří Saski že jednou zase společně na závody pojedou.

Drako

31. října 2012 v 19:58
Jméno: Drako
Plemeno: Chladnokrevník
Pohlaví: hřebec
Narozen: roku 2000
Zaměření: zápřah
Majitel: Jack
Láska: nikdo
Potomci: žádní

Povaha: Drako, je velký sympatický hřebec, který se hodí jako Mefisto do zápřahu. Mám mírumilovnou a přátelskou povahu. Rychle si zvykne i na cizí lidi, musí být ovšem hodní. Hodí se jak pro pokročilé jezdce, tak i pro mírně pokročil. Jeho nejoblíbenější kamarád je Mefisto a Lucky. Všichni tři rádi někde odpočívají ve stínu.


Mefisto

31. října 2012 v 19:52
Jméno: Mefisto
Plemeno: Chladnokrevník
Pohlaví: hřebec
Narozen: roku 2000
Zaměření: k práci
Majitel: Saski
Láska: nikdo
Potomci: žádní
Mefisto je černý chladnokrevník. Žil se Saski a byl často využíván k výstavám. Ale co se se Saski přestěhovali do stáje pracuje hlavně pro dřevorubce v lese. Práce ho baví i když je těžká. Nejvíc se kamarádí s Luckym a Drakem. Někdy mu hrábne a prostě dovádí jak malé hříbě.
Saski

31. října 2012 v 19:50
Jméno: Saski Herliová
Narozena: roku 1997
Zajímavosti: je taky tvrdohlavá a spíš samotářka
Koně: Jessy, Mefisto, Hoki, Viper, Levet
Láska: Jack
Saski je hodně samotářská a nerada se s někým hádá. Raději zaleze do stáje a povídá si s Mefistem nebo s Jessy. Pochází z hodně moc bohaté rodiny ale utekla od rodičů protože jí pořád říkali co má dělat a jak. Utekla do stáje kde potkala Jacka. S Jackem se znala už delší dobu. Jako malí si spolu hráli ale neviděli se asi 7 let. Od rodičů si vzala koně Jessy a Mefista.

Jack

31. října 2012 v 19:48
Jméno: Jack Duce
narozen: roku 1996
Zajímavosti: je velmi tvrdohlavý a často se naštve
Koně: Vichr, Drako, Lucky, Flér, Jupiter

Jack se s rodiči před 18 lety přistěhoval do stáje Happy Horse. Jeho rodiče zde začali vést jezdecké tábory pro děti, kterých se účastnil také Jack a později se na jednom z nich seznámil se Saski. Jack měl tedy ke koním velmi blízko již od mala a trávil u nich většinu svého volného času.
Když bylo Jackovi pět let, dostal svého prvního poníka Sama. Postupem času Jack rostl a poník mu byl na jízdu už malý. Jeho rodiče se mu rozhodli splnit jeho sen a pořídili mu fríského koně Vichra. Jack si Vichra hned zamiloval a stali se z nich nerozluční přátelé.